Ayaş İstikbal

Ayaş İstikbal 

Mobilya Sektörüne uzun yıllar hizmet veren Pamuk Center AVM, merkezi Ankara Sincan'da bulunan ve 3 katlı, 3 bin m2 alana sahip olup; şubesi ise Etimesgut Piyade Mahallesi İstasyon Caddesi'de bulunmaktadır. Pamuk, İstikbal, Beko, Bosch ve Karaca gibi Dünya'ca ünlü ev consept markaları ile çalışmaktadır. Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, alanında deneyimli kadrosu, güler yüzlü hizmeti, zamanında lojistik ve ürününün arkasında durma gibi bir çok konularda deneyim sahibi olan Pamuk Center, vizyonları arasında temiz ve dürüst ticaret anlayışına son derece önem vermektedir. 

İstikbal'ın 2019 Kolleksiyonları, İstikbal Salon Takımları, İstikbal Yatak Odası Takımları, İstikbal Oturma Grupları, İstikbal Köşe Takımları, İstikbal Çocuk ve Genç Odası Takımları, İstikbal Halıları, İstikbal Aksesuarları, Bosch'un 2019 Beyaz Eşya Kolleksiyonları, Bosch Buzdolapları, Bosch Çamaşır Makineleri, Bosch Çamaşır Kurutma Makineleri, Bosch Bulaşık Makineleri, Bosch Ankastre Takımları, Bosch Akıllı küçük Ev Aletleri, Beko'nun 2019 Kolleksiyonları, Beko Buzdolapları, Beko Çamaşır Makineleri,Beko Çamaşır Kurutma Makineleri, Beko Bulaşık Makineleri, Beko Ankastre Setleri, Beko Akıllı Küçük Ev Aletleri, Karaca 2019 Kolleksiyonları, Karaca Züccaciye grupları, Karaca Çelik Tencere Takımları, Karaca Düdüklü Tencere Setleri, Karaca Yanmaz Teflon Tava Takımları, Karaca Granit Yanmaz Yapışmaz Tencere ve Tava Takımları, Karaca Seramik Tencere Takımları, Karaca İnci Yemek Takımları, Karaca Kahvaltı Tabağı Takımları gibi binlerce çeşit ürün satmaktadır. 

Etimesgut Şubesi'nde ise sadece İstikbal markasının her türlü ürününü bulunduran Pamuklar, 
Ankara ve Ayaş'ın her bölgesine ücretsiz servis ağı bulundurmaktadır. Zamanında lojistik anlayışı ve ürününün her türlü arkasında durarak akranlarından daha hızlı ve temiz iş çıkarması, geniş müşteri kitlesi ve kredi kartı imkanları ile siz değerli tüketicilere hizmet vermekte